З посмішкою крізь труднощі: шлях 85-річної ювілярки

Дата: 05.05.2023 08:47

4 травня 1938 у родині, що мешкала в селі Пилява, народилась дівчинка, якій дали ім'я Ольга. Як і всі діти, дівча підростало й мало світлі мрії, але війна перекреслила їх. Друга світова, післявоєнна розруха, голод, відбудова – все це довелось пережити сьогоднішній ювілярці Ользі Самойлівні Корнієнко, жительці села Полствин.

Попри всі негаразди та життєві труднощі, жінка з посмішкою зустрічає гостей, що прийшли привітати її з 85-річчям. Вона не звикла жалітись. Звикла працювати вдома, на колгоспних полях, пташниках та фермах.

Разом з вже, на жаль, покійним чоловіком вони виростили двох доньок та сина, допомагали їм ростити онуків, а сьогодні найстарший з них, Віталій, захищає рідну землю від окупанта.

Щиро вітаємо Ольгу Самойлівну, бажаємо міцного здоров'я, щастя, миру та здійснення мрій!