Щирі вітання із 85-річним ювілеєм

Дата: 25.04.2023 10:08

22 квітня 2023 року відзначив свій 85-ти річний ювілей Яковенко Віталій Ігнатович, житель села Степанці.
Ювіляр народився в селі Боярка Лисянського району Черкаської області. Його дитинство було важким, адже це були страшні воєнні роки, хлопець залишився удвох із матір'ю.

Не дивлячись на усі труднощі життя, Віталій Ігнатович закінчив Уманський сільськогосподарський інститут і присвятив своє життя роботі із землею. Трудовий шлях ювіляра – від фуражира до голови колгоспу, і скрізь він проявляв любов до своєї справи та до рідної землі.

Разом зі своєю дружиною Оленою Митрофанівною, вони побудували прекрасний будинок та виховали хорошого сина В'ячеслава, який став для своїх батьків справжньою опорою та підтримкою.

Вітаємо Віталія Ігнатовича та від всього серця бажаємо міцного здоров'я, щастя, якомога більше радісних моментів та мирного неба!