80-річний ювілей дуже доброго і позитивного чоловіка

Дата: 21.04.2023 11:39

20 квітня 2023 року відзначив свій 80-річний ювілей житель села Павлівка Федоренко Петро Гнатович.

Свій трудовий шлях ювіляр розпочав з раннього дитинства, в полі та біля тварин, але з часом знайшов своє покликання і до виходу на заслужений відпочинок працював електриком на Миронівському комбікормовому заводі.

Доля подарувала Петру Гнатовичу чоловіче щастя – чудову дружину Марію Петрівну, яка була його надійною опорою та підтримкою, допомагала долати усі життєві труднощі. В них народилося троє прекрасних дітей, а сьогодні Петро Гнатович вже має шість внуків та двох правнуків. Ювіляр завжди з нетерпінням чекає своїх рідних у гості, адже це найбільша його радість.

Наш іменинник – хороша, світла людина, яку люблять і поважають близькі та знайомі. За свій життєвий шлях, незважаючи на труднощі війни і тяжкої праці, він зробив багато добра та не втратив оптимізму та людяності.

Щиро вітаємо Петра Гнатовича та бажаємо міцного здоров’я, наснаги, довгих щасливих літ і мирного неба!