85-річний ювілей у переддень Великодня

Дата: 18.04.2023 10:03

15 квітня відзначила свій ювілейний 85-й день народження жителька села Беркозівка Катеринчук Ніна Миронівна.

Народилася ювілярка у сім’ї, де дітей було семеро. Батьки Ніни Миронівни працювали у місцевому колгоспі.

Все своє життя іменинниця навчалася і працювала в рідному селі. Її трудова діяльність почалася дуже рано, адже у післявоєнні роки діти рано дорослішали та з усіх сил допомагали батькам. У 14-річному віці Ніна Миронівна пішла працювати у місцевий колгосп, деякий час була дояркою, пізніше – у ланці, і згодом – телятницею. Жінка працювала і після виходу на пенсію. Має 46 років робочого стажу.

У 1957 р. ювілярка вийшла заміж за місцевого хлопця, з яким вони разом працювали в колгоспі. В їхній сім’ї народилося четверо дітей.

Ніна Миронівна пам’ятає все, що трапилося у житті: тяжкі воєнні і післявоєнні часи, холод і голод, нестачу необхідного, але вона завжди була веселою, жартівливою, доброю, а красиву українську пісню заспіває і сьогодні.

Родина ювілярки велика та дружня. Усі її представники завжди разом переживали хвилини радості та хвилини втрати, подаючи приклад своїм дітям, показуючи, що у єдності сила родини. Тож і виховали добре і чуйне покоління. На всі свята вони збираються разом.

Дві дочки здобули освіту та приїхали назад у рідне село, де проживали і працювали. Через роки у Беркозівку повернувся і один з синів.

Сьогодні найбільша радість ювілярки – семеро її онуків і четверо правнуків.

Вітаємо Ніну Миронівну та бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, довгих років життя!