Великдень у Степанецькій громаді

Дата: 17.04.2023 15:57

16 квітня у Степанецькій громаді відбулося традиційне освячення великодніх пасок та крашанок.

Перед обрядом настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Сергій разом із присутніми провів молитву за Україну та наших захисників і захисниць.

Великдень цього року сповнений найсильнішої віри, надії, щирих сподівань. Сьогодні ми живемо у скорботні і тяжкі часи, тож віра, яка єднає нас та дарує сили йти далі і боротися – важлива як ніколи.

В цей день було помітно важливу зміну – кількість людей, що прийшла до храмів ПЦУ, значно перевершила число людей, віддавших перевагу останнім церквам московського патріархату.

Отримавши заряд світлої енергії храму, добрих людей та самого Великодня, – продовжуємо боротьбу за життя і вільне, щасливе майбутнє України.

Христос Воскрес!

Фото без описуФото без описуФото без опису

БІЛЬШЕ ФОТО