«Поруч»: проєкт психологічної підтримки дітей та їхніх батьків

Дата: 13.04.2023 14:45

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер», запустили проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».

Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України», у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

Мета проєкту – відволікти дітей та їхніх батьків від проблем сьогодення, розважити та надати психологічну допомогу.

14 квітня 2023 року представники проєкту “Поруч” провели два тренінги для учнів КЗ «Степанецький ліцей».

Спортивна частина заходів з дітьми проводиться за підтримки Асоціації футболу Черкаської області.

Навчально – спортивний захід включав 3 напрями:

1. «Спорт» – фізична активність та рухливі спортивні ігри, естафети. (Тренер-викладач)

2. «Територія безпеки» – спрямована на покращення психоемоційного стану, зняття напруги та стабілізації. (Вчитель-психолог)

3. «Здоров’я та безпека» – популяризація здорового способу життя з фізичними вправами, отримання нових знань, корисних для здоров’я. (Медичний працівник)

В кінці заходу всі діти отримали подарункові набори від партнерів.