Профілактичний рейд служби у справах дітей

Дата: 13.04.2023 09:48

Відповідно до графіка відвідування сімей соціального ризику, комісією у складі начальника ССД Степанецької ТГ Павла Кас’яненка, головного спеціаліста ССД Степанецької ТГ Тетяни Дорошенко та поліцейського офіцера громади Віталія Степанця, 11.04.2023 було відвідано 10 сімей, які проживають в селах Степанці, Полствин, Дарівка, Мартинівка та Копіювата.

З батьками проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми, створення необхідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про необхідність регулярного відвідування дітьми навчальних закладів та відповідальність батьків за пропуски занять дітьми без поважних причин, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.