Допомога від БО "Фонд громад «Рідня»" та асоціації "Медична та благодійна допомога Франція-Україна"

Дата: 13.04.2023 08:50

Підтримка дітей у час війни, коли їхні батьки захищають нашу країну, – необхідність, наше моральне зобов’язання. Ми ніколи не зможемо компенсувати дітям теплоту батьківського серця, але так важливо зростити їх в опіці та підтримці нашої спільноти, яка назавжди залишиться у боргу перед українцями, що віддають своє життя та здоров’я за нашу свободу!

Фонд громад «Рідня» (м. Стрий, Львівська область) спільно із асоціацію "Медична та благодійна допомога Франція-Україна" (Aide Médicale&Caritative France-Ukraine) проводять адресну відправку нового брендового одягу для дітей, батьки яких загинули, знаходяться у полоні, безвісті зникли чи важкопоранені. Така підтримка для родин надається по всій Україні. На даний момент фондом відправлено понад 2500 пакунків (в основному від 4 до 7 речей на одну дитину).

Служба у справах дітей Степанецької сільської ради долучилася і використала можливість, надану фондом громад «Рідня», допомогти дітям нашої громади.

Днями отримано посилку з пакункам для трьох сімей, які проживають у с. Мартинівка та с. Степанці, а 11 квітня 2023 року під час планового рейду речі було передано дітям.