Підсумки обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Годівничка"

Дата: 11.04.2023 11:47

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни щорічно протягом вересня-квітня проводиться Всеукраїнська акція «Годівничка» на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

До участі в акції долучилися педагогічні працівники та учнівська молодь закладів освіти Степанецької ТГ.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів (годівнички, малюнки, фотороботи, агітаційні листівки, сценарії свят про зимуючих птахів) визначено переможців.

І місце

Акулініна Єва, учениця 1-А класу Степанецького ліцею, малюнок (керівник Чередник Ольга Петрівна);

Задорожня Вероніка, учениця 1-А класу Степанецького ліцею, малюнок (керівник Чередник Ольга Петрівна).

ІІ місце

Хоменко Тарас, учень 5-А класу Степанецького ліцею, годівничка (керівник Стоколос Олена Олександрівна).

ІІІ місце

Хрєбкова Аліна, вихованка гуртка «Юні екологи» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», годівничка (керівник Коваленко Людмила Олександрівна);

Губерний Валентин, Івашківська Тетяна, учні 10 класу Таганчанського ліцею, годівничка (керівник Кузьменко Олег Вікторович);

Дудка Матвій, учень 1-А класу Степанецького ліцею, годівничка (керівник Чередник Ольга Петрівна);

Перебийніс Вікторія Вікторівна, керівник гуртка «Юні біологи» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», розробка заняття про птахів, урок – ток-шоу «Говорить Україна».