Підсумки атестаційного періоду педагогів

Дата: 08.04.2023 18:37

07 квітня 2023 року в сесійній залі Степанецької сільської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту.

В засіданні атестаційної комісії взяли участь: голова комісії - Оксана Ладижець, секретар - Валентина Котляр, члени атестаційної комісії: Валентина Лихошва, Олександр Венець, Світлана Заїка, Юлія Шинкаренко, Надія Ніколенко, Людмила Коваленко, Олена Семененко та Іван Попенко – голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки.

Атестація педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році проходить відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930, зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.12.2011    №1473 та наказом Міністерства освіти і науки України  від 08.08.2013 № 1135.

У закладах освіти громади до 01 квітня 2023 року пройшли засідання атестаційних комісій І рівня щодо атестації педагогічних працівників.

Комісії порушили клопотання перед атестаційною комісією при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької ТГ про присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань, відповідність раніше присвоєним педагогічним званням та кваліфікаційним категоріям.

До атестаційної комісії при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької ТГ від закладів освіти громади надійшли клопотання про чергову атестацію 6 педагогічних працівників та про позачергову атестацію – 2 педагогів.

Атестаційною комісією при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької ТГ атестуються:
•    на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 5 осіб;
•    на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 4 особи;
•    на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 особи;
•    на присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 1 особа;