Надзвичайно працьовита ювілярка

Дата: 03.04.2023 08:08

1 квітня відсвяткувала свій 85 день народження Червінська Майя Григорівна.

Ювілярка народилася 1938 року в місті Канів Черкаської області. Вона була єдиною дитиною в сім’ї.

Згодом життя привело їх з матрі'ю на схід України. Після закінчення 10 класів Первомайської школи Луганської області, ювілярка навчалася в Старобільському сільськогосподарському технікумі на спеціальності «агроном». Пізніше Майя Григорівна здобула вищу освіту в Луганському будівельному інституті по спеціалізації «інженер-будівельник».

Першим місцем роботи ювілярки став третій калійний комбінат «Урал-калій», що в місті Березняки Пермської області. Пізніше жінка працювала на Середньоканському будівельному комбінаті, що в Магаданській області. Майя Григорівна мала посади голови профкому, заступника директора по постачанню, бухгалтера.

Згодом повернувшись на рідні землі, ювілярка почала працювати у Степанецькому відділенні Канівського «Райагробуду» на посаді начальника постачання, пізніше – на Канівському заводі «Магніт», на посаді інженера.

На всіх містах роботи Майю Григорівну поважали як прекрасного спеціаліста та керівника, добру, чуйну, порядну людину.

Чоловік Майї Григорівни – Червінський Леонід Йосипович був її надійною опорою та підтримкою, допомагав долати усі життєві труднощі.

Ювілярка майстерно шила одяг, постільну білизну та інші речі собі і своїм рідним. Вона дуже любить наводити лад у будинку, на дворі та на городі – де скрізь у неї ідеальний порядок.

Сьогодні Майя Григорівна проживає в Степанцях зі своїм онуком Олегом, який дуже любить бабусю та допомагає їй в усьому.

Вітаємо Майю Григорівну від всього серця! Бажаємо ювілярці довгих щасливих років життя, міцного здоров'я, вдачі та наснаги!