Допомога Херсонщині

Дата: 31.03.2023 21:05

Врятовані від загарбника деокуповані території Херсонщини – міста і села, що показали всьому світу приклад надзвичайної стійкості, сміливості українського народу, справжнього патріотизму. 8 місяців херсонці чинили опір ворогу, вірили в Україну і ЗСУ та 11 листопада повернулися під рідний синьо-жовтий стяг.

Розбій, залякування, крадіжки, насильство та пропаганда – типові та улюблені заняття російського агресора, що ширились вулицями Херсонщині протягом окупації. Внаслідок подій цих 8 місяців та постійних обстрілів, які спричиняє ворог і надалі, херсонці мають гостру потребу навіть у базових, необхідних для життя речах.

З метою підтримки цих людей, за декілька днів жителі Степанецької громади зібрали близько 5 тон різноманітних продуктів харчування, які вже їдуть до потребуючих. Більшу частину зібраного склали тушонки, консервація та картопля.

Дякуємо усім, хто долучився до збору! Наша сила в єдності, небайдужості та любові до України!