95-річний ювілей найстаршої жительки села Копіювата!

Дата: 03.03.2023 11:09

03 березня 2023 року відсвяткувала 95-річний ювілей найстарша  жителька села Копіювата Просєкіна Ганна Ісаківна.

Народилася ювілярка 1928 року в селі Копіювата Канівського району Черкаської області, у багатодітній сім’ї вчителя, де в неї було 3 брати та 4 сестри.

Ще підлітком, закінчивши 4 класи Копіюватської школи, ювілярка почала працювати в колгоспі. Пізніше старша сестра забрала її до Білорусі, але з початком Другої світової війни вони були змушені повернутись додому.

До 1956 року Ганна Ісаківна працювала в колгоспі, а потім поїхала на роботу в Кустанай, де познайомилась із майбутнім чоловіком.

Повернувшись у 1959 році додому, вони працювали в колгоспі та виховували сина.

З 1965 по 1967 рік сім’я проживала та працювала в Казахстані, але після народження дочки знов повернулась у село Копіювата, де ювілярка працювала в дитячому садочку, прибиральницею в місцевій школі, а з 1982 року до виходу на пенсію – прибиральницею на заводі «Магніт».

Сьогодні про Ганну Ісаківну піклується сім’я дочки Ольги, яка допомагає їй в усьому.

Щиро вітаємо нашу працьовиту, добру, надзвичайно позитивну ювілярку! Бажаємо Ганні Ісаківні безмежного щастя, міцного здоров’я, наснаги, довгих літ життя та мирного неба!