«Люблю тебе, моє село»: оголошено фотоконкурс!

Дата: 22.03.2023 17:28

Україна – чарівна країна творчих та привітних людей, з багатовіковою культурою, величною архітектурою і мальовничими містами та селами, кожне з яких – унікальне, заворожує своєю красою і неповторністю. Одним зі способів передати цю красу є фотографія, в якій можна закарбувати унікальні події або місця.

Саме тому комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади» до Дня довкілля організовує в межах Степанецької ОТГ дитячий фотоконкурс «Люблю тебе, моє село», що дасть можливість кожній дитині віком від 10-ти до 17-ти років, яка захоплюється красою свого рідного села, пишається його мешканцями, показати, що воно є найпрекраснішім та найріднішим у світі.

Мета та основні завдання Конкурсу:

• пошук та розкриття нових юних талантів;
  • формування у дітей, юнацтва життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті села, громади;
  • розвиток пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення;
  • подальший розвиток фотоаматорства серед учнів;
  • популяризація та пропаганда кращих робіт юних фотоаматорів;

Організаційно-методичне забезпечення по проведенню Конкурсу здійснює комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади». На фотоконкурс приймаються художні чи репортажні фотографії які сюжетно мають бути пов’язані з будь-яким проявом суспільно-політичного та культурного життя в вашому селі, його пам’ятками, природою. На фото можуть  бути відомі люди села.

Після закінчення фотоконкурсу по результатах буде створено фотоальбом і слайд-шоу з тих світлин, які приймали участь, та опубліковано на офіційному сайті КЗ "Центр культури і дозвілля Степанецької об'єднаної громади ".

Зроби фотографію, яка, на твою думку, відтворює настрій села та покажи її іншим!

I. Умови фотоконкурсу:

- кожен учасник представляє один фотознімок у цифровому вигляді з назвою роботи, прізвищем та ім’ям, віком, назвою населеного пункту.

- сюжети конкурсних робіт мають відповідати темі фотоконкурсу; обов’язкова умова – у кадрі мають бути зображені люди, події, явища чи архітектурні пам’ятки рідного села в хорошій якості (можна з телефону, якщо фото не розмиті та якісні); композиція на фото має бути горизонтальною, не вертикальною; розмір фото має бути не менше ніж 1350 на 1080 пікселів, співвідношення сторін фото повинні відповідатитаким числам 16:9, 5:4 або 3:2;

- до конкурсу приймаються виключно авторські фотороботи; якщо учасник надасть чужі світлини, взяті з Інтернету, то організатори залишають за собою право не допустити вище зазначеного до участі в фотоконкурсі;

- конкурсанти мають змогу прийняти участь у двох вікових категоріях:

1 категорія- діти з 10 до 14 років

2 категорія- діти з15 до 17 років

II. Як взяти участь:

учасник відправляє один фотознімок у цифровому вигляді на еmail: kz.metodkab@ukr.net з позначкою "Фотоконкурс", або на цифровому носії (флеш), (смартфон, при собі мати кабель для підключення до ПК) за адресою: с. Степанці, вул.  Шевченка буд. 23, комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

III. Критерії оцінювання робіт:

- яскравість і виразність роботи – макс. 5 балів;

- оригінальність задуму – макс. 10 балів;

- рівень майстерності – макс. 5 балів;

- пізнавальне та виховне значення роботи – макс. 10 балів;

- власна творча неповторність – макс. 5 балів;

- ступінь емоційного впливу – макс. 10 балів;

- відповідність темі і загальній ідеї конкурсу – макс. 5 балів.

V. Нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ Конкурсу:

1. Переможцем Конкурсу є  учасник, який в своїй віковій категорії  в сумі набрав найбільшу кількість балів.

2. Переможців очікують дипломи за зайняті місця, та цікаві призи.

Старт – 24 березня 2023 року, з цього дня приймаються фотографії на конкурс.

13 квітня відбудеться голосування, під час якого світлини учасників матимуть змогу зібрати найбільшу кількість балів, необхідних для перемоги. А 14 квітня ми визначимо авторів найкращих робіт.

Не зволікайте! Ми чекаємо ваших світлин!