Жителі Степанецької громади обладнали та передали на фронт автомобіль

Дата: 14.03.2023 11:36

12 березня жителями Полствинського старостинського округу Олексієм Касьяновим та Олександром Кутовим до м. Дніпро було доставлено автомобіль ВАЗ (Нива). Авто передано до військового підрозділу, в якому служить наш земляк, житель с. Полствин Віталій Герасименко.

"Ниву" безкоштовно надала родина Алли та Юрія Буслі для потреб наших захисників.

Також, завдячуючи Степанецькій громаді, місцевим підприємцям: Балацькому С.О., Юрченко Н.М., Борнусовій З.П., ФГ «Потапцівське», Галату В.І., Савенку М.О. та жителям Полствина Дорошенко Л.М. і Гриші В.І. було придбано акумулятор та інші запчастини, проведено технічний огляд та заміну деяких деталей, придбано пальне для транспортування автомобіля до місця призначення.

Наш захисник та його побратими щиро вдячні всім, завдяки кому вони отримали необхідну повноцінну автівку, а також за смаколики, консервацію і домашні пироги, які було передано Степанецькою громадою та Полствинськими господинями.

#ДопомогаАрмії