Вітаємо із прекрасним ювілеєм!

Дата: 11.03.2023 17:36

9 березня відсвяткувала свій 80-річний ювілей Кондя Ольга Пилипівна.

Ювілярка народилась 1943 року в селі Пилява Канівського району Черкаської області.

Закінчивши початкові класи у місцевому навчальному закладі, продовжила вчитися у Полствинській восьмирічній школі села Полствин.

Після закінчення навчання відразу пішла працювати в Степанецький ГЛМС різноробочою у посадці лісу. Згодом Ольга Пилипівна працювала на Мартинівському цукровому заводі – на центрифугах, що виробляли цукор. Ювілярка по-справжньому любила свою роботу. А ще, до речі, вона дуже любила вишивати картини та рушники.

На Мартинівському цукровому заводі Ользі Пилипівні зустрівся її майбутній чоловік – Кондя Степан Григорович, з яким пізніше вони виростили двох чудових дітей – Олену та Миколу.

Ольга Пилипівна народилася і все життя живе у будинку своїх батьків – Пилипа Ільковича та Ганни Мефодіївни Кащенків – міцного, дружнього, працьовитого подружжя, яке стало зразком для своїх дітей та онуків. Батько ювілярки, Кащенко Пилип Ількович, 1911 р.н,. був учасником бойових дій Другої Світової війни.

Діти Ольги Пилипівни часто приїжджають, допомагають вести домашнє господарство та постійно піклуються про неї. Сьогодні ювілярка – щаслива бабуся та вже три місяці як прабабуся маленької Катрусі.

Вітаємо іменинницю та бажаємо міцного здоров’я, довгих щасливих літ, наснаги та мирного неба!