Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури, історії, музики та педагогів організаторів

Дата: 10.03.2023 09:50

8 березня 2023 року на базі Степанецького ліцею відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури, історії, музики та педагогів-організаторів. Даний захід був проведений за участі головних спеціалістів відділу освіти Валентини Котляр та Віолетти Семенової, голів методичних об’єднань, а саме: суспільно-виховного профілю – Світлани Заїки, філологічного профілю – Юлії Яременко, технічно-естетичного профілю –Людмили Негуляєвої та педагогів закладів освіти громади.

Учасники семінару мали можливість відвідати відкриті уроки з історії, зарубіжної літератури та виховний захід педагогів, які атестуються у 2022/2023 навчальному році.

Вчитель історії Катерина Ничипорчук провела відкритий урок з історії у 5 класі на тему: «Русь – України. Королівство Руське. Крим».

Вчитель зарубіжної літератури Наталія Колошмай провела відкритий урок з зарубіжної літератури у 10 класі на тему: «М. Метерлінк як теоретик і практик «нової драми». Концепція символістського театру. Ідея одухотворення життя й відновлення втрачених зв’язків у п’єсі-феєрії М. Метерлінка «Синій птах».

Загальношкільний виховний захід «Героїв Україна пам’ятає…», проведений вчителем музики Володимиром Арсеєнком та педагогом-організатором Світланою Чорноіван, не залишив байдужим жодного учасника семінару.

Під час обговорення відкритих уроків було зазначено, що вчителями було продемонстровано високий рівень педагогічної майстерності та використані різні форми організації роботи на уроках та виховних заходах.

Фото без описуФото без опису