Участь у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки "Роботи допомагають Україні"

Дата: 07.03.2023 11:46

4 березня 2023 року у місті Черкаси  відбувся  фестиваль з робототехніки під назвою «Роботи допомагають Україні». Від нашої громади у змаганнях участь взяли 2 команди.

Команда учнів Степанецького ліцею «Fortyna» у складі: Куцокінь Олександр, Шинкаренко Олександр, Зеленський Ілля, Пустовойт Роман (тренер Почтар Юлія Миколаївна) змагалася в трьох конкурсах: «Інноваційна модель робота»,  «STEM-startup» та «Хакатон». Найуспішнішим став виступ у конкурсі «Інноваційна модель робота», де команда представила робота-квадрокоптера «Інспектор тепла» та виборола ІІІ відзнаку, отримавши цінний подарунок – вебкамеру.

Команда КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» «Роболіга» у складі: Хоменко Тарас, Татарінов Назар та Волошин Роман (тренер Фрунт Лариса Михайлівна) представляла «Робота – компостера», що  переробляє опале листя на паливо. Технологія виробництва полягає в сушінні й ущільненні біомаси.

Учасники змагань були нагороджені медалями, сертифікатами та смачними вітамінними смаколиками.

Вітаємо команду «Fortyna»  з нагородою, а всім учасникам змагань бажаємо продовжувати впевнено рухатися до мети і не мати жодних сумнівів у своєму успіху!