Методичне об’єднання вчителів фізичної культури та «Захисту України» громади

Дата: 06.03.2023 12:44

3 березня 2023 року у Степанецькому ліцеї відбулося методичне об’єднання вчителів фізичної культури та «Захисту України» громади, в якому взяли участь освітяни: Ярослав Салига, Петро Лаврінець, Олександр Дорошенко, Василь Момро, Ольга Гарбуз, Вадим Бовшик та Віолетта Семенова.

Педагоги відвідали відкритий урок з фізичної культури у 5-А класі Степанецького ліцею, на тему:  «Модулі «Волейбол» та «Бадмінтон»», який провів Вадим Бовшик. Присутні також обговорили питання планування спортивних змагань на весняний період та проведення весняно – польових зборів у 2022-2023 навчальному році.

На завершальному етапі заходу Олександр Дорошенко, учитель фізичної культури та «Захисту України» Мартинівського ліцею, у своєму виступі поділився враженнями від участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023», де став переможцем I туру в номінації «Захист України».