Сукні з кольорового паперу: нові витвори талановитих дітей

Дата: 03.03.2023 11:07

Вихованки гуртка "Народна творчість" КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» власноруч створили яскраві та неповторні образи — сукні з кольорового паперу.

Завдяки щедрій уяві та відчуттю прекрасного, Дар’я Потужня, Ярослава Яровенко та Яна Крикун, за допомоги керівниці гуртка Тетяни Ніколаєвої, змогли по-справжньому зачарувати оточуючих.

Задля втілення задумів довелося виготовити незліченну кількість деталей, використовуючи різноманітні матеріали та засоби. Варто зазначити, що усі вироби даної «колекції» прикрашені українською символікою.

Справжнє мистецтво не втрачає цінності навіть у період війни. Пензлем, словом, музичним інструментом та іншим приладдям озброїлись українські митці, щоб не тільки зберегти, але й поширити українську культуру. Нині творчі люди тримають український мистецький фронт.