Підведено підсумки I (обласного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Дата: 03.03.2023 09:51

В січні 2023 року у місті Черкаси на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" проводився І (обласний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії", в якому взяли участь і вихованці КЗ «Центр  дитячої та юнацької творчості», представивши 7 робіт.

За підсумками журі визначені переможці, а саме:

ІІ місце у розділі "Декоративно-прикладне мистецтво" зайняв Костенко Володимир із роботою "Космічне лото"

ІІІ місце у розділі "Декоративно-прикладне мистецтво" зайняла Гриневич Аліна із роботою "Просто космос!"

Вітаємо переможців і дякуємо за чудову роботу учасникам конкурсу та керівниці гуртка Тетяні Ніколаєвій!