Як громади можуть допомогти ветеранам створити сімейне фермерське господарство?

Дата: 01.03.2023 16:13

Всеукраїнська Асоціація ОТГ у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує взяти участь в інформаційно-навчальному заході:«Як громади можуть допомогти ветеранам створити сімейне фермерське господарство?».

Коли? – 07 березня 2023 року.

Час? – початок о 10.00 год.

Для кого? – представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, органів управління сільських громад, ветеранів, зацікавлених вести фермерське господарство.

Мета: Разом з експертами будемо обговорювати проблеми ветеранського фермерства і шукати на них відповіді.

Як долучитися? Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням

Вебінар організовано в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для  ветеранів та ветеранок»

Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України». Він став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.