Вітаємо переможця та лауреатку другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

Дата: 22.02.2023 11:00

Конкурс «Учитель року» – це не просто престижна освітянська нагорода або фахове випробування. Це, передусім, можливість самовдосконалення, адже участь у конкурсі, обмін досвідом допомагають генерувати нові, креативні рішення та мотивують до професійного розвитку.

Кожного року вчителі із усіх регіонів Черкащини підтверджують думку про те, що випадкових людей у цій професії не буває.

У цьому році  умови проведення конкурсу особливі, − з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Учителі змагалися дистанційно.

Однією з головних цілей було показати, що в умовах війни ШКОЛА ЖИВЕ, ПРАЦЮЄ І ВИХОВУЄ ПАТРІОТІВ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ.

На всеукраїнській платформі реєстрації учасників конкурсу, яка проходила з 28 листопада по 12 грудня 2022 року, зареєструвались 112 освітян Черкащини, а саме у номінаціях:  «Захист України»  - 7 педагогів,  «Фізична культура» - 35 осіб, «Початкова освіта» - 54  учителі початкових класів, «Основи здоров’я» - 16 педагогів.

І тур Конкурсу проводився на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у два етапи:

-  17-20 січня І (відбірковий) етап Конкурсу (номінації: «Захист України», «Фізична культура», «Початкова освіта»);

-   24-27 січня І (відбірковий) етап Конкурсу(номінація «Основи здоров’я»);

-  07-10 лютого – ІІ (фінальний) етап Конкурсу номінації: «Захист України», «Фізична культура», «Початкова освіта»);

-   14-17 лютого – ІІ (фінальний) етап Конкурсу номінація «Основи здоров’я».

Зауважимо, що у І турі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» взяли участь 7 педагогів закладів освіти нашої громади, а саме у номінаціях:

• «Захист України» - Олександр Дорошенко, учитель КЗ «Мартинівський ліцей»;
  • «Фізична культура» - Євгеній Курінний, учитель КЗ «Таганчанський ліцей»;
  • «Початкова освіта» - Лариса Фрунт, учитель Степанецького ліцею; Марина Легчун, учитель КЗ «Таганчанський ліцей»; Леся Романовська та Лариса Дерев’янко, учителі КЗ «Мартинівський ліцей»;
  • «Основи здоров’я» - Ольга Кравченко, учитель  КЗ «Мартинівський ліцей».

Педагоги КЗ «Мартинівський ліцей» Ольга Кравченко та Олександр Дорошенко успішно пройшли І (відбірковий) етап Конкурсу, продемонстрували  високий рівень знаннєвої складової з педагогіки, психології та професійної компетентності і були запрошені до участі у ІІ (фінальному) етапі.

Під час ІІ-го етапу учасники пройшли конкурсні випробування «Майстер-клас», «Дистанційний урок» та «Методичний практикум». Також членами журі було оцінено відеорезюме учасників конкурсу.

За рішенням журі на основі результатів конкурсних випробувань, педагоги посіли:

І місце (Переможець) -  Дорошенко Олександр Іванович, учитель предмета  «Захист  України» комунального закладу «Мартинівський ліцей» Степанецької сільської ради Черкаської області.

ІІІ місце (Лауреатка)  - Кравченко Ольга Семенівна, учитель предмета «Основи здоров’я» комунального закладу «Мартинівський ліцей» Степанецької сільської ради Черкаської області.

Олександр Дорошенко представлятиме Черкащину та освітянську родину громади на ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023».

Вітаємо Олександра Дорошенка та Ольгу Кравченко і бажаємо подальших успіхів, нових здобутків та перемог!