Вітаємо із 80-річчям!

Дата: 21.02.2023 10:28

18 лютого відсвяткувала своє вісімдесятиріччя жителька селища Степанецьке Богдан Валентина Петрівна.

Народилася ювілярка 18 лютого 1943 року в селі Франкопіль Корецького району Рівненської області, там пройшло її нелегке післявоєнне дитинство.

В двадцятирічному віці дівчина поїхала до села Узин Білоцерківського району Київської області, де працювала різноробочою на обробітку бурякових плантацій.

У 1967 році Валентина Петрівна переїхала в селище Степанецьке та вийшла заміж. В сім’ї Богданів народилося семеро дітей: 6 дочок та 1 син, Валентині Петрівні присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

З 1967 року і до виходу на пенсію у 1993 році ювілярка працювала дояркою у радгоспі «Мартинівського цукрокомбінату», де характеризувалася як відповідальна і старанна робітниця .

Після смерті чоловіка у 2016 році Валентина Петрівна проживає в селищі Степанецьке разом із сім’єю свого онука, яка допомагає бабусі та опікується нею. Сьогодні Валентина Петрівна є бабусею 11 онуків та прабабусею 4 правнуків!

Від всього серця вітаємо ювілярку та бажаємо міцного здоров’я, бадьорості, довгих щасливих літ і мирного неба!