День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 21:25

Дев’ять років тому розпочалась боротьба за європейське майбутнє українського народу проти правлячого режиму, який був націлений перетворити Україну в російську колонію.

Права людини та громадянина, демократія і свобода, національна спадщина та ідентичність – цінності, які зайняли перше місце в житті кращих людей нашого часу. Вони не побоялися ризикнути, хоча знали ціну. І вона справді була висока – 107 загиблих дітей України, 107 Героїв Небесної Сотні…

Саме ці воїни не дали Україні продовжити рух у диктаторську прірву, під час Революції Гідності ми звернули на тернистий шлях, який веде до світлого, вільного майбутнього.

З нагоди Дня пам’яті Небесної Сотні у Степанецькій громаді пройшли відповідні заходи. Пам’ять загиблих Героїв було вшановано покладанням квітів до меморіалів та хвилиною мовчання.

Безмежна вдячність воїнам, які ціною власного життя виборювали світле майбутнє України! Продовжуючи боротьбу наших предків та пам’ятаючи героїзм воїнів Небесної Сотні, АТО і російсько-української війни, ми ніколи не впадемо духом і обов’язково дійдемо мети, ставши назавжди вільними і незалежними.

Слава Україні! Героям Слава!