Підприємці Степанецької та Бобрицької територіальних громад придбали дрон для ЗСУ

Дата: 20.02.2023 18:55

Допомога армії – надзвичайно важливе і актуальне явище. Безліч подій, які об’єднує тема волонтерства, – надихає, змушує пишатись нашим народом, який вже майже рік невтомно бориться за вільну Україну на всіх фронтах.

Нещодавно спільними зусиллями підприємців Степанецької та Бобрицької територіальних громад було придбано квадрокоптер, який вже доставлено нашим захисникам на передову.

Квадрокоптер Mavik 3 – відносно тихий, легкий у керуванні дрон, під зав'язку набитий високими технологіями та невеликий за вагою і об’ємом, тому чудово підходить для транспортування на спині. Завдання приладу: вчасно виявити та знищити ворога, а отже і врятувати життя наших хлопців.

Хочемо висловити подяку за активну громадянську позицію і підтримку Збройних Сил України ФГ «Гуркало», директорці ТОВ «Мир-Сем» Валентині Балинській, Ігореві Пасічному та Олександру Вощану, які вклали у придбання пристрою 15, 20, 3 та 20 тисяч гривень відповідно.

Любов до Батьківщини та дієва небайдужість людей – те, завдяки чому Україна вистояла і те, завдяки чому переможе.

Слава Україні!

#ДопомогаАрмії