Майстер-класи у КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади»

Дата: 20.02.2023 11:26

Війна майже рік мордує Україну: руйнує міста і села, людські долі і плани на майбутнє. Але наш народ незламний, допоки живе її козацький дух, її історія, традиції та культура.

Наше завдання – вберегти українську культурну спадщину, яку також намагається знищити ворог.

З цією метою, спільними зусиллями працівники освіти та культури творчо працюють із дітьми на базі шкільної бібліотеки. Учні із задоволенням відвідують майстер класи Ніни Хоменко – завідувачки центральної бібліотеки села Степанці та Людмили Хоменко – методистки КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Цікаві яскраві малюнки, різноманітні оригінальні поробки – все це результат творчих задумів підростаючого покоління.

Учасники майстер класів також готують сувеніри-обереги для наших захисників, вкладають в них всю свою любов і віру в силу ЗСУ та регулярно передають на передову частинку свого тепла.

Ми – єдині від молодшого покоління до найстаршого, ми – зможемо і ми – переможемо!