День єднання в закладах освіти громади

Дата: 17.02.2023 15:02

З нагоди відзначення Дня єднання в закладах освіти громади були проведені патріотичні заходи з використанням національної символіки: уроки мужності, тематичні  заняття, години спілкування, усні журнали, бесіди, інтелектуальні конкурси, ігри, спрямовані на консолідацію, зміцнення стійкості в умовах морального тиску на суспільну свідомість.

Учням Степанецького ліцею провели патріотичний флешмоб «Долоньки миру» та виховну годину "Єднання заради незалежності", у процесі якої ліцеїсти ознайомилися з історією виникнення цього свята та зрозуміли, що для нас означає слово "Єдність".

В КЗ «Таганчанський ліцей» для учнів 5-11 класів було проведено усний журнал «День єднання», а для учнів 1-4 класів виховну годину «В єднанні сила і міць держави».

Учні КЗ «Мартинівський ліцей» в онлайн-форматі долучилися до годин спілкування: "В єдності наша сила" та "Ми непереможені, коли ми єдині!", а також взяли участь в Українознавчій вікторині «Все буде Україна».

Наприкінці заходів діти та дорослі долучилися до виконання Державного Гімну та підняття Державного Прапору. Цей день продемонстрував єдність поколінь, впевненість у майбутньому України, нашу силу та згуртованість.

Пишаймося, що ми – українці!
Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!