День єднання у Степанецькій громаді

Дата: 17.02.2023 09:01

16 лютого ми другий рік поспіль відзначаємо День єднання. Рік тому, на тлі можливого військового вторгнення росії в Україну, з метою посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості гібридним загрозам та морально психологічному тиску на суспільну свідомість, президентом було підписано відповідний Указ.

Через вісім днів після цього російські війська напали на українські землі. Вже майже рік ми сміливо відстоюємо кордони України і гідно перемагаємо завдяки нашій непохитній єдності.

Сьогодні о 10:00 депутати, працівники різних структурних підрозділів сільської ради, небайдужі жителі громади зібрались разом у своїх населених пунктах. З вірою у власні сили, з вірою у ЗСУ та надією на те, що єдина соборна Україна вже незабаром буде жити мирно та вільно, однодумці заспівали «Ще не вмерла України...».
Тепер ми об’єднані як ніколи раніше і переконані, що саме у цьому наша сила та міць!