Щодо сплати мінімального податкового зобов’язання

Дата: 14.02.2023 09:40

Повідомляємо, що Законом України від 30 листопада 2021 року №1914 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" для платників податків – фізичних осіб, в яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуваннні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов'язання (далі – МПЗ).

Згідно із п. 64 розд. ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями першим роком, за який визначається МПЗ, є 2022 рік.

З метою інформування платників податків надіслано презентаційні матеріали щодо МПЗ для платників податків – фізичних осіб, в яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуваннні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь.

Презентаційні матеріали_Мінімальне податкове зобов'язанння