Відбувся Турнір пам’яті Процика Валерія Романовича

Дата: 14.02.2023 09:16

12.02.2023 року в місті Корсунь-Шевченківський відбувся Турнір пам’яті Процика Валерія Романовича.

Змагання було проведено з метою вшанування пам`яті цієї світлої людини. Гравці, рідні та друзі поклали квіти до могили, віддали шану хвилиною мовчання.

Валерій Романович був душею своєї футбольної команди, яка утворилась завдяки його лідерським здібностям. В свій час він був головою Федерації футболу Корсунь-Шевченківського району. З його легкої руки у місті Корсунь був побудований чудовий стадіон із штучним покриттям, який відповідає всім вимогам федерації футболу України та всім стандартам міжнародної організації ФІФА.

У цьому турнірі взяли участь ветерани команди СК «Росава», міста Городище та двох команд міста Корсунь-Шевченківський. У підсумку степанецькі ветерани зайняли почесне 3 місце.