Волонтерство під час війни: потужний рух на шляху до Перемоги

Дата: 13.02.2023 12:54

Одна з численних відмінностей нашого народу від ворога – справжня людяність, яка проявляється у небайдужості до всієї країни, до армії, до кожного співвітчизника. Завдяки тим, хто захищає нас на фронті, ми вільні та маємо усе необхідне для життя. Суспільство не лишається осторонь, адже вдячність воїнам та бажання допомогти країні – немає меж та терміну.

Прикладом таких людей у Степанецькій громаді є Шульга Василь Антонович та Павлюк Сергій Миколайович, якими нещодавно було закуплено 2 пропанові балони та портативну газову плиту для мобілізованих жителів нашої громади, що звільняють Україну від окупантів.

Пишаємось цими людьми та закликаємо кожного долучатися до посильного волонтерства, адже спільні зусилля наближають нашу Перемогу!

#ДопомогаАрмії