Працівники комунальних підприємств продовжують підтримувати наших бійців

Дата: 08.02.2023 17:07

Нашій армії потрібен надійний тил, який забезпечуватиме постійну підтримку воїнів. І сьогодні він є: українці все більше і більше долучаються до волонтерства, адже наші серця – там, поряд із захисниками. Степанецька громада не є виключенням.

Нещодавно надійшло звернення від мобілізованого жителя нашої громади, який захищає Україну у Донецькій області, щодо доукомплектування військових автомобілів його підрозділу шинами. Працівники КП «Благоустрій», в якому, до речі, захисник працював до повномасштабного вторгнення, у найкоротший термін закупили і організували доставку трьох комплектів необхідної для виконання бойових завдань резини. Ще один комплект шин підрозділ нашого земляка отримав від «Степ-Агробуд».

Це один з багатьох прикладів дієвої небайдужості, яка веде нас до Перемоги! Разом ми вистоїмо!