Вітаємо з ювілеєм чудову матір та бабусю!

Дата: 06.02.2023 18:30

80 років виповнилося Сахно Мотроні Степанівні, яка народилася 4 лютого 1943 року в селі Лука Канівського району Черкаської області.
Зростала ювілярка у великій сім’ї, де дітей було четверо.
Після закінчення 7-ми класів Мотрона Степанівна працювала різноробочою Степанецького відділення Мартинівського цукрокомбінату. Саме там відбулося знайомство із майбутнім чоловіком, який був степанчанином.
Після одруження пара побудувала красивий будинок в селі Степанці, в якому у подружжя народилося два сини.
На жаль, чоловік помер у віці 34-х років. Мотрона Степанівна сама виховувала хлопців, допомагала їм здобути освіту, дбала про те, щоб вони стали хорошими людьми.
Вона багато часу приділяла домашньому господарству, щоб забезпечити всім необхідним своїх дітей, а у вільний час любила вирощувати квіти та вишивати.
Зараз ювілярка має 4-х онуків – усі хлопці, а також 4-х правнуків, серед яких двоє – дівчатка. Матрона Степанівна без краю радіє, коли вони приїжджають до неї, щоб провідати свою любу бабусю.

Від щирого серця вітаємо нашу ювілярку з Днем народження та бажаємо нескінченної бадьорості, міцного здоров'я, великого щастя та мирного неба!