Звіт про безпекову ситуацію у Степанецькій громаді за 2023

Дата: 03.02.2023 15:46

Про стан правопорядку на території Степанецької громади та вжиті заходи із запобігання правопорушенням 1 лютого 2023 року, під час чергової сесії сільської ради, відзвітувався поліцейський офіцер громади Віталій Степанець.

У своїй доповіді він зазначив, що за минулий 2022 рік отримано 156 звернень від громадян, за результатами яких було складено 129 адміністративних протоколів, зокрема за вчинення домашнього насильства, порушення правил благоустрою, продаж алкогольних напоїв неповнолітнім та ін.

Розкрито ряд кримінальних правопорушень: крадіжки, грабежі, незаконна вирубка деревини, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, по трьом з них розслідування завершено завдяки камерам відеоспостереження, встановленим у межах реалізації проєкту "Безпечна громада".

Протягом минулого року з усіма особами, які схильні до вчинення правопорушень, постійно проводились профілактичні бесіди.

За рік роботи налагоджено повноцінну співпрацю з навчальними закладами на території громади щодо профілактики правопорушень серед дітей та створення безпечного навчального середовища.