Жителька села Полствин відзначила своє 85-ліття

Дата: 26.01.2023 11:18

25 січня своє 85-ліття зустріла Галина Федорівна Яровенко.

Ювілярка народилась у Полствині, де і провела більшу частину свого життя. Будучи ще зовсім маленькою дівчинкою, їй довелось пережити лихоліття війни, голодні повоєнні роки, розруху.

Після закінчення місцевої школи, Галина Федорівна здобула професію електрика та приєдналась до лав робітників, які займались електрифікацією країни. Спочатку працювала на будівництві Канівської ГЕС, потім монтувала електромережі в новозбудованих багатоповерхівках Канева. Загалом більше 10 років праці у галузі електроенергетики.

Згодом Галина Федорівна повернулась у рідне село і почала працювати дояркою в місцевому колгоспі, з якого пізніше пішла на заслужений відпочинок.

Ювілярка народила та виростила доньку й сина. Син, на жаль, вже покійний, а донька та молодший онук проживають разом із бабусею. Старший ж онук із дружиною та двома правнучатами часто навідують бабусю.

До ювілярки завітала і староста Полствинського старостинського округу Оксана Савенко та від імені сільського голови Олександра Яременка, всієї громади і себе особисто привітала Галину Федорівну з 85-літтям, побажавши многая літа, здоров’я, щастя, радості та миру.