ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СТЕПАНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗА ПІДТРИМКИ "UNICEF"

Дата: 25.01.2023 08:44

В продовження теми про надання благодійної допомоги від ЮНІСЕФ повідомляємо, що у межах ініціативи  «Спільно до навчання», яку започаткувало Міністерство освіти і науки у співпраці з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Першою леді України Опорний заклад освіти Степанецький ліцей для підтримки навчального процесу у 2022/2023 навчальному році отримав 3 тисячі доларів.

За кошти, які були отримані, для ліцею придбано Мультимедійне обладнання в комплекті (інтеративна дошка 82 Intboard, проектор BenQ MX808STH, монтажний комплект) по 2 одиниці,  ціна яких склала 99 800,00 грн., а також розширювальний бак для твердопаливного котла,  ціна якого складає 9 905,80 (для ремонту тепломережі).

Використання мультимедійного обладнання додасть процесу навчання та виховання учнів початкової ланки більшої ефективності та зробить його цікавішим.

Дякуємо ЮНІСЕФ за таку потужну підтримку! Адже наші діти – наше МАЙБУТНЄ!