НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СОБОРНОСТІ в Черкасах вручили почесні нагороди

Дата: 24.01.2023 10:07

20 січня в обласному центрі відбулись заходи з нагоди Дня Соборності. Військовим, волонтерам, науковцям, підприємцям, керівникам органів місцевого самоврядування вручено державні і обласні відзнаки.

Степанецьку громаду також було відзначено Почесною грамотою Черкаської ОДА та обласної ради, яку отримав сільський голова Олександр Яременко.

– У цей складний час ми всі маємо бути соборниками, бо перемоги здобуваються лише в єдності. Через понад століття від дня проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акту Злуки українських земель, соборність залишається нашим ключовим завданням. Сьогодні Соборність для України – це деокупація всіх її територій, захоплених ворогом. Це не лише пам’ять про спільне минуле, а й наша згуртованість заради майбутнього. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, робимо важливе, боремося із російськими окупантами, відстоюємо свою незалежність, – зазначив у своєму виступі перед присутніми на заході голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.