ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "МИСТЕЦТВО ОРИГАМІ"

Дата: 24.01.2023 14:05

З 9 листопада до 1 грудня 2022 року Комунальним закладом "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" проводилась обласна виставка-конкурс "Мистецтво оригамі". Цьогоріч виставка була розміщена у залах Черкаського обласного краєзнавчого музею.

На підставі рішення журі конкурсу визначено переможців:

Кириченко Юлія, вихованка гуртка "Народна творчість" (учениця 6 класу КЗ "Мартинівський ліцей), яка зайняла ІІ місце у розділі "Друге життя старої книги", за роботу "Помолюсь за Україну"

Костенко Богдан, вихованець гуртка "Народна творчість" (учень 4 класу КЗ "Мартинівський ліцей"), який зайняв ІІ місце у розділі "Друге життя старої книги", за роботу "Про що говорять квіти..."

Кириченко Наталія, вихованка гуртка "Народна творчість" (учениця 4 класу КЗ "Мартинівський ліцей"), яка зайняла ІІІ місце у розділі "Вироби в техніці кірігамі", за роботу "Мелодія душі"

Біла Ліза, вихованка гуртка "Народна творчість" (учениця 4 класу КЗ "Мартинівський ліцей"), яка зайнала ІІІ місце у розділі "Просте композиційне оригамі", за роботу "Антистрес"

Також подякою та грамотою Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" нагороджено керівника гуртка "Народна творчість" Ніколаєву Тетяну Василівну, за творчий підхід, високий рівень проведення відео майстер-класу "Голуб миру" та якісну підготовку вихованців до обласної виставки-конкурсу "Мистецтво оригамі".

Вітаємо переможців та їхнього керівника і бажаємо не зупинятися, а творити нові й нові шедеври!