Степанецька громада провела в останню путь Маринченка Андрія Івановича

Дата: 23.01.2023 10:13

22 січня Степанецька громада попрощалася із земляком, загиблим при виконанні службових обов’язків.

АНДРІЙ МАРИНЧЕНКО народився 31 березня 1993 року в селі Горобіївка Черкаського району Черкаської області. Після закінчення Горобіївської середньої школи, разом із братом-близнюком Сергієм, вступив на навчання до Ірпінської податкової академії, яку закінчив з відзнакою.

Згодом почав працювати у Канівському управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області, одночасно навчаючись в Національній академії внутрішніх справ. У 2021 році по закінченню навчання, отримав посаду старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки і був призначений охоронцем міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського.

18 січня 2023 року Маринченко Андрій Іванович загинув в авіакатастрофі при виконанні службових обов‘язків.

Попрощатися з Андрієм прийшли рідні, друзі, колеги поліцейські з Києва та Черкаської області, керівництво громади, знайомі, небайдужі громадяни.

Сотні людей створили живий коридор і, віддаючи шану загиблому, прихилили коліна перед Героєм.

Низько схиляємо голови у великій скорботі, вшановуючи пам‘ять вірного сина України. Дякуємо Андрію за його відданість державі та народу нашої країни. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника.

Ми пам'ятатимемо кожного, хто заплатив найвищу ціну задля миру і спокою в Україні.