Вітання сільського голови Степанецької громади Олександра Яременка із святом Водохреща

Дата: 19.01.2023 09:43

Шановна громадо!

У цей день прийміть мої теплі слова вітання із Святом Водохреща, Богоявленням Господнім!

Хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа – велична подія в історії християнства. Спрадавна це свято несе для українського народу джерело світлої радості, очищення душі і сподівань на краще майбутнє, але сьогодні – в першу чергу, додає віри, що милість Господа подарує нам мирне небо та поверне до звичного життя, де немає місця війні.

Тому хочу від себе особисто, від імені старост, депутатського корпусу та виконавчого комітету Степанецької сільської ради привітати кожного мешканця нашої громади з Водохрещем, побажати усім міцного здоров’я, щоб ми очистили свої серця від недоброго і наповнили їх життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю. Нехай свята вода сьогодні змиє зневіру, негаразди і печалі, зцілить кожного з вас та принесе у кожну оселю родинне тепло, мир та злагоду, щедро обдарує благодаттю, добробутом і Господньою ласкою.

І нехай янгол-охоронець оберігає кожного від негараздів, а в серцях запанують спокій та світла віра в Перемогу.

Пам’ятаймо, що навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок.

Христос Хрещається!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко