Створили свято і допомогли захисникам: народний ансамбль «Роси» привітав односельчан із Різдвом Христовим

Дата: 18.01.2023 08:32

Цього року співочий народний ансамбль «Роси» Будинку культури села Степанці традиційно привітав організації та комунальні заклади із Різдвом Христовим.

Гарний спів, яскраві костюми та щирі посмішки зігріли людей, в житті яких вже майже рік продовжується найхолодніший місяць – лютий 2022-го.

Зібрані кошти в сумі 16 тис. грн. передали на потреби ЗСУ, а точніше на тепловізор, якого потребує підрозділ нашого односельчанина.

Приємно бачити, що і в воєнні часи люди знаходять в собі сили  та бажання створювати свято, нагадати усім, що життя продовжується, показати ворогу, що ми віримо в Перемогу і нікому не вдасться зломити український народ.

Наші співаки показують чудовий приклад свідомих, сильних та вдячних громадян.

Дякуємо народному ансамблю «Роси» за настрій і допомогу тим, завдяки кому ми маємо змогу вільно жити і мати свята – ЗСУ.

Разом – ми сила! Слава Україні!

#ДопомогаАрмії