У Степанецькій громаді буде проводитися опитування громадської думки

Дата: 17.01.2023 16:35

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

З 23 по 31 січня 2023 року представники Степанецької сільської ради за координації громадської організації "Екологічний рух Черкащини" будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості надання послуги поводження з твердими побутовими відходами жителям Степанецької об’єднаної територіальної громади. Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень сільською радою щодо подальшого покращення якості визначених пріоритетних послуг.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Степанецької сільської ради: керівники та працівники структурних підрозділів та старости.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Степанецької громади у лютому 2023 року.

Зверніть увагу:

• Опитування є анонімним та вибірковим.
  • Для участі в опитуванні Вам не потрібно пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  • Анкета складається з 9 запитань

Будемо вдячні за участь в опитуваннях. Ваші відгуки допоможуть покращити якість  надання послуг у нашій громаді.

Зазначені заходи відбуваються в рамках підписаного меморандуму між громадською організацією «Екологічний рух Черкащини» та Степанецькою сільською радою.