ЖУРІ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» ВІДМІТИЛИ ВИСОКИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАНИХ КОНКУРСНИХ РОБІТ УЧАСНИКІВ

Дата: 16.01.2023 15:07

З 19 по 30 грудня 2022 року традиційно відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».  (Цьогоріч конкурс був проведений у онлайн-форматі.)

Від закладів освіти Степанецької ТГ було представлено 7 робіт. Журі конкурсу відмітило високий естетичний рівень виконання багатьох конкурсних робіт, традиційність, символіку, пошуково-дослідницький підхід при виготовленні зразків сувенірів, творчу самореалізацію.

Відповідно до наказу комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" від 20.12.2022 №15 визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір".

І місце посіли:

Бурчило Віктор, вихованець гуртка "Народна творчість" комунального закладу позашкільної освіти "Центр дитячої та юнацької творчості" Степаненецької ТГ (керівник Ніколаєва Тетяна Василівна).

Дудка Вікторія, учениця 5-А класу комунального закладу "Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади (керівник - Стоколос Олена Олександрівна).

Перебийніс Тарас, вихованець гуртка "Юні біологи" комунального закладу позашкільної освіти "Центр дитячої та юнацької творчості" Степаненецької ТГ (керівник Перебийніс Вікторія Вікторівна).

Щербина Даніїл, учень 5-А класу комунального закладу "Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади (керівник - Стоколос Олена Олександрівна).

Дякуємо  всім учасникам конкурсу та їх керівникам!

Бажаємо  подальших творчих злетів та результативної роботи!