НА ЧЕРКАЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДІЯТИ ЖОВТІ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 13.01.2023 14:11

Впродовж січня на Черкащині діятимуть жовті графіки погодинних відключень. Через значну кількість перемикань, енергетикам необхідний додатковий час для їх виконання. Відтак, можуть відбуватися незначні затримки відключень/включень ліній при переході між чергами.

Під час дії жовтих графіків більша кількість об’єктів підлягають відключенню і як наслідок, збільшилася кількість перемикань між чергами. Оперативному персоналу необхідно здійснювати велику кількість відключень/включень ліній у ручному режимі, на що необхідний додатковий час. Енергетики спочатку відключають попередню чергу, потім включають наступну, так відбувається задля того, аби уникнути перевантаження в мережі.

Наразі енергетики працюють над питанням мінімізації затримок у відключеннях/включеннях ліній та найближчим часом ситуацію буде покращено.

Дякуємо за розуміння і витримку та перепрошуємо за тимчасові незручності. Тримаємо енергетичний фронт! Разом до Перемоги!

В разі зміни у графіках інформуватимемо додатково на нашому сайті та на Facebook-сторінці ПАТ «Черкасиобленерго».