Відбулися ігри III-го туру Кубку пам’яті Віталія Святуна.

Кількість переглядів: 420

Фото без опису

08.01.2023 відбулися ігри III-го туру Кубку пам’яті Віталія Святуна.

На цей раз СК «Росава» провів матч із командою МХП.

У першому таймі «Росава» повністю контролювала хід гри, забивши 12 голів. Рахунок було відкрито вже на 17 секунді Русланом Барсеном. Другий тайм виявився менш результативним, але це не завадило нашим хлопцям здобути впевнену перемогу із рахунком 15:5 та зігріти вболівальників у холодну погоду своєю чудовою грою.

Голами відзначилися:

Олександр Яременко –5;

Руслан Барсен –4;

Олексій Конюша –3;

Владислав Столяр –2;

Вадим Бовшик –1.

Вітаємо СК «Росава» із перемогою у третьому турі та бажаємо хлопцям вдачі у фінальній грі! Останній тур відбудеться 14 січня, степанецький клуб зустрінеться із командою «Дніпро».

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису