Заклади освіти громади отримали хромбуки від Google та UNESCO

Дата: 04.01.2023 12:29

У продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується у рамках домовленостей Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури UNESCO, 27 грудня в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників ЧОР» представники закладів освіти Степанецької громади отримали 6 хромбуків.

Гаджети необхідні вчителям та вихователям, які працюють дистанційно, адже вони допоможуть їм забезпечити неперервність роботи та зручнішу організацію дистанційного навчання.

Означені ноутбуки оснащені спеціалізованою операційною системою від GoogleChrome OS, що відрізняється від звичних освітянам операційних систем, тому мають назву — хромбук.