Щирі вітання з 80-річчям!

Дата: 04.01.2023 10:23

Почтар Уляна Павлівна народилась 3 січня 1943 року у селі Тарасівка Звенигородського району Черкаської області.

Трудову діяльність розпочала відразу після закінчення школи – працювала у молодіжній ланці місцевого колгоспу. У 1966 році вийшла заміж, із чоловіком Володимиром вони жили і працювали у місті Макіївка Донецької області, де й народився їх старший син.

У 1968 році пара переїхала на батьківщину чоловіка у село Степанці, де Уляна Павлівна проживає і донині. Тут  вона працювала на місцевому маслосирзаводі, а потім у відділенні «Сільгосптехніка» та на заводі «Сільмаш», звідки й пішла на заслужений відпочинок. Наша ювілярка має трьох онуків і правнука. Все життя вона піклується сім’єю, домашнім затишком, хазяйством та городом.

Ми сердечно вітаємо Уляну Павлівну й бажаємо міцного здоров’я, миру, затишку, благополуччя усій родині!