У новий рік – з вірою

Дата: 02.01.2023 12:45

Наступив новий рік. Усі ми загадали одне й те саме бажання, перейшли у 2023 з вірою, що це – рік Перемоги.

Перший день цього року жителі села Степанці вирішили розпочати зверненням до Бога – молитвою. Прискорення божої допомоги Україні, мольба за народ, за державу – ціль та завдання нашого духовного фронту.

Настоятель парафії Покрови Божої Матері (козацька церква) ПЦУ м. Канів Сергій Нікітін відкрив подію вступним словом, в якому, зокрема, представив присутнім отця Павла Стеценка, священника ПЦУ, який вирішив оселитися у селі Степанці.

Отець Павло – переселенець із Донеччини. 20 років він вів службу та ніс до людей Слово Боже українською мовою, адже завжди належав до Київського патріархату.

Віряни радо зустріли нового духовного наставника та з відкритими серцями, сповненими віри, помолилися за українське військо, державу і народ.

«Я обома руками підтримувала перехід до ПЦУ. Ми – окрема Держава і в нас має бути власна, незалежна церква. Ми повинні молитися за наших хлопців, за Перемогу. Віра надихає та дарує сили і терпіння. Вона – зв’язок між нами та Богом, і з нею ми обов’язково переможемо», – прокоментувала подію жителька села Степанці Вікторія Момро.

Нагадаємо, що минулого року в селі було вирішено утворити нову релігійну громаду Православної Церкви України.