МИ – ПОРУЧ!

Дата: 30.12.2022 11:56

29.12.2022 представники громадської організації «Екологічний рух Черкащини» та керівник групи регіонального розвитку компанії МХП Олег Нестеров провели робочу зустріч із активом Степанецької громади.

Головою громадської організації «Екологічний рух Черкащини» Вадимом Льошенком було проведено роз’яснювальну роботу по плану дій для отримання військовослужбовцями державної виплати.

Присутній на зібранні керівник групи регіонального розвитку МХП Олег Нестеров фахово пояснив необхідність донесення до населення громади інформації щодо алгоритму дій військовослужбовця та членів його сім’ї у ситуаціях, коли Постановами КМУ від 25.12.2013 р. №975 та від 29.04.2016 р. №336 передбачені додаткові виплати.

Звичайно, самостійно, не знаючи Законів, дуже складно отримати передбачені державою соціальні гарантії, тож громадська організація «ЕРЧ» прийняла рішення сприяти родинам військовослужбовців в отриманні юридичної підтримки.

Всі, кому необхідний юридичний супровід вищезазначених питань, можуть звертатись до засновника ТОВ «Правова допомога» Плакущого Сергія Володимировича за номером телефону: 0677239885.

Завдяки Фонду "МХП-Громаді" надруковано детальну покрокову інструкцію для військових та їх родин, яку буде прикріплено нижче.

У нашому єднанні – сила!